wrzesień

wrzesień

• 7 września obchodziliśmy Światowy Dzień Fair Play. Relacja na stronie głównej szkoły #BiegFairPlay w SP w Mroczkowie
  • W niedzielę 11 września mieszkańcy Mroczkowa świętowali Dożynki. Po Mszy św. dziękczynnej barwny korowód dożynkowy ze śpiewem przybył do naszej szkoły, gdzie mieszkańcy obejrzeli przedstawienie obrzędowe zatytułowane „Wesele Świętokrzyskie” w reżyserii byłego nauczyciela naszej szkoły Pana Adama Młodawskiego. Głównym organizatora przedstawienia było Stowarzyszenie nad górną Kamienną.
  • 15 września 2022 roku uczniowie klas IV, V, VI, VII, VIII ze Szkoły Podstawowej w Mroczkowie wraz ze swoimi wychowawcami pojechali na wycieczkę do Łodzi.
  • 29 września nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania
  • GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Dnia 30.09.2022 na boisku przy Szkole Podstawowej w Mroczkowie odbył się turniej chłopców w piłkę nożną.