październik

• 3 października 2022 r. Uczniowie klas 1 – 3 udali się na wycieczkę do Miasta Przygód - Parku Rozrywki Mandoria w Rzgowie koło Łodzi. WSPANIAŁY PONIEDZIAŁEK w Mieście Przygód MANDORIA w Rzgowie.
    • 7 października 2022 roku już po raz czwarty nasza szkoła włączyła się w akcję Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. XII  Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia pod hasłem „Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają”.
    • 21 października zakończył się konkurs plastyczny „JESIENNY JEŻYK”, organizowany przez  świetlicę szkolną oraz Samorząd Uczniowski przy Szkole Podstawowej w Mroczkowie. KONKURS PLASTYCZNY „JESIENNY JEŻYK”.
    • 18 października 2022 roku uczniowie klas IV – VIII ze Szkoły Podstawowej w Mroczkowie, wybrali się pociągiem na wycieczkę do Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku – Kamiennej. WYCIECZKA DO MUZEUM IM. ORŁA BIAŁEGO W SKARŻYSKU-KAMIENNEJ
    • 28 października uczniowie klas 0 – 3 udali się do Skarżyska – Kamiennej, gdzie w Miejskim Centrum Kultury obejrzeli spektakl teatralny pt. „Calineczka” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. WYCIECZKA DO TAETRU – „CALINECZKA”
    • 31 padźiernika 2022 r. w przededniu uroczystości Wszystkich Świętych uczniowie klas 1-3 naszej szkoły złożyli kwiaty i zapalili znicze przy mogile żołnierza  AK. PAMIĘĆ ZA OFIARĘ, KTÓRĄ PONIEŚLI...