grudzień

• 5 grudnia 2022 r. z okazji „Barbórki” - górniczego święta obchodzonego 4 grudnia, uczniowie klas 0 – 3 spotkali się  z górnikiem panem Wacławem Pejasem. Spotkanie z górnikiem
    • 6 grudnia Mikołajkowy wyjazd do kina Wycieczka miała na celu kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej. Mikołajki
    • 6 grudnia 2022 r. Projekt edukacyjny „Tradycje bożonarodzeniowe” w oddziale przedszkolnym. Tego dnia dzieci z oddziału przedszkolnego razem z wychowawczynią p. Robertą Zarębą uczestniczyły w projekcie edukacyjnym pt. „Tradycje bożonarodzeniowe”. Tego dnia do szkoły przybył z prezentami Święty Mikołaj, a dzieci w podziękowaniu za upominki wręczyły mu przygotowane przez siebie laurki.