100 lecie szkoły

Jubileusz szkoły

Zbliża się 100 lecie istnienia naszej szkoły. Stulecie to wspaniała okazja, aby w uroczystej atmosferze przypomnieć sobie historię naszej placówki, spotkać wielu pracowników szkoły, absolwentów i przypomnieć tych, którzy odeszli. Już od początku roku szkolnego trwają przygotowania do tej ważnej dla nas uroczystości, na którą już dzisiaj serdecznie zapraszamy. 29 września 2018 roku to ten dzień, kiedy spotkamy się wszyscy w murach szkolnych w gronie znajomych, przyjaciół, nauczycieli i pracowników szkoły aby świętować 100 lecie istnienia swojej szkoły. Chcielibyśmy, aby ten dzień był dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem. W czasie tych obchodów chcielibyśmy zorganizować wystawę prezentującą pamiątki związane ze szkołą. Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy posiadają zdjęcia, zeszyty, dzienniczki, legitymacje, książki itp. o wypożyczenie tych pamiątek. Planujemy również wydać okolicznościowy album zawierający zdjęcia absolwentów i nauczycieli oraz ich wspomnienia związane ze szkołą. Prosimy zatem o podzielenie się swoimi wspomnieniami związanymi z naszą szkołą. Wszelkie pamiątki i wspomnienia prosimy przekazywać do Sekretariatu Szkoły najlepiej w kopercie z dopiskiem „100 lecie” podpisane imieniem, nazwiskiem i opatrzonej adresem zwrotnym oraz numerem telefonu. Pamiątki zostaną zeskanowane i Państwu zwrócone. Wszelkie informacje dotyczące obchodów 100 lecia postaramy się umieszczać na bieżąco na stronie internetowej Szkoły.