• Zdalne lekcje

  • Nauka zdalna w klasach 4-8

    Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, a także wszystkich klas szkół ponadpodstawowych, słuchacze placówek kształcenia ustawicznego oraz centrów kształcenia zawodowego przechodzą na naukę zdalną. Nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek wejdą w życie od soboty, 24 października i będą obowiązywały do niedzieli, 8 listopada br. Przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.

  • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w SP w Mroczkowie

    X  Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia pod hasłem

    „ Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”

    w SP w Mroczkowie

     

     

       2 października 2020 roku  obchodziliśmy w naszej szkole po raz  drugi Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.  W tym dniu ludzie z całego świata uświadamiają innym, iż znajomość tabliczki mnożenia jest  przydatna  w życiu codziennym, udowadniają, że można uczyć się jej z przyjemnością, a jej znajomość owocuje.

         Koordynatorami całego przedsięwzięcia na terenie szkoły były p. Monika Dobrowolska

    oraz  p. Mariola Okła.

        Przygotowania do Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia rozpoczęły się 29 września i trwały do 1 października. Ze względu na tegoroczną sytuację związaną z COVID 19 zabawy matematyczne i gry  mające na celu  przypomnienie tabliczki mnożenia odbywały się tylko w klasach . Wśród uczniów  klas 3-8 wyłonione zostały  w drodze egzaminów  pisemnych i ustnych  Komisje Egzaminacyjne, a zwycięzcy uzyskali tytuł EGZAMINATORA.
        Do egzaminu przystąpiło 56 uczniów, przy czym  tytuł  EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA otrzymało prawie 62,5% zdających uczniów z klas 3-8 przy czym uczniowie klasy 3 zdawali egzamin  w zakresie 50. W bieżącym roku szkolnym do zabawy dołączyli  uczniowie klasy pierwszej i drugiej. By zainteresować ich tabliczką mnożenia, której uczyć będą się dopiero w przyszłości otrzymali do wykonania  matematyczne kolorowanki. Uczniowie klas 3-8 po egzaminie  rozwiązywali łamigłówki matematyczne , w których wykorzystywali tabliczkę mnożenia.

                Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, a  wspólna zabawa zachęciła ich do dalszej nauki.

              Gratulujemy wszystkim „Ekspertom Tabliczki Mnożenia”!

     

    Za rok ponownie  włączymy sie do zabawyJ

     

  • Zapisy dzieci do świetlicy szkolnej

    Karta_zapisu_dziecka_do_swietlicy_szkolnej(1).pdf

    Godziny pracy świetlicy szkonej

    Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w trakcie przyprowadzanie i odbierania dziecka ze świetlicy szkolnej w SP w Mroczkowie

    1. Do świetlicy szkolnej może uczęszczać wyłącznie zdrowy uczeń, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną. W przypadku wątpliwości możliwe jest dokonanie pomiaru temperatury przy pomocy termometru bezdotykowego (w celu dokonania pomiaru temperatury ciała ucznia należy uzyskać zgodę rodziców lub opiekunów, jednak w przypadku niewyrażenia takiej zgody szkoła zastrzega sobie możliwość nieprzyjęcia ucznia na zajęcia).
    2. W przypadku, gdy istnieje podejrzenie, że uczeń nie jest zdrowy, nauczyciel informuje dyrektora, który podejmuje ostateczną decyzję w sprawie przyjęcia ucznia na zajęcia w danym dniu.
    3. Dziecko do szkoły na zajęcia świetlicowe mogą przyprowadzać i odbierać tylko osoby zdrowe.
    4. Do szkoły uczniowie przychodzą (są przyprowadzani) o wyznaczonych godzinach.
    5. Osoba przyprowadzająca bądź odbierająca powinna zachować wszelkie środki ostrożności, zdezynfekować ręce, posiadać osłonę ust i nosa.
    6. Wejście do szkoły dla uczniów odbywa się tylko głównym wejściem z zachowaniem dystansu społecznego. Każdy uczeń wchodząc do budynku dezynfekuje ręce.
    7. Rodzice przyprowadzający i odbierający dzieci ze świetlicy szkolnej w drzwiach wejściowych do budynku szkoły zachowując dystans społeczny w odniesieniu do pracowników szkoły oraz innych uczniów i ich rodziców wynoszący min. 2 metry.
    8. Wejście do szkoły odbywa się głównym wejściem. Rodzice przyprowadzają uczniów do drzwi wejściowych gdzie dziecko odbiera pracownik szkoły), z zachowaniem zasad – 1 rodzic z dzieckiem/dziećmi w odstępnie od kolejnego rodzica z dzieckiem /dziećmi 2 m, należy rygorystycznie przestrzegać wszelkich środków ostrożności (osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).
    9. W uzasadnionym przypadku rodzic/opiekun za zgodą dyrektora szkoły, przy zachowaniu dystansu społecznego co najmniej 2 m, może przebywać na terenie placówki z zachowaniem wszelkich środków ostrożności (osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk, tylko osoba zdrowa, w której domu nie przebywa osoba na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych). Należy jednak ograniczać dzienną liczbę rodziców/opiekunów do niezbędnego minimum. 
    10. Rodziców zobowiązuje się o przekazanie powyższych zasad wszystkim osobom, które będą przyprowadzać dziecko oraz osobom upoważnionym do odbioru dziecka ze szkoły.
  • Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

    1 września 2020 r. (wtorek):

    • godz. 9.00 - spotkania uczniów klas 4 - 8 z wychowawcami
    • godz. 9.30 - spotkania uczniów klas 1- 3 z wychowawcami (inauguracja klasy pierwszej (uczniowie i rodzice) na boisku Orlik lub w sali gimnastycznej, następnie spotkanie uczniów z wychowawcą klasy w sali lekcyjnej nr 1.
    • godz. 10.00 - inauguracja dla oddziału przedszkolnego  (uczniowie i rodzice) na boisku Orlik lub w sali gimnastycznej, następnie spotkania z opiekunem grupy w sali lekcyjnej nr 2 

     

     

    W przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych wychowawcy mogą zorganizować spotkania na powietrzu.

  • Podstawowe procedury funkcjonowania szkoły w czasie epidemii COVID - 19

    •  Do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych lub w izolacji.Uczniowie mogą być przyprowadzani do szkoły i z niej odbierani przez opiekunów bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych. W drodze do i ze szkoły opiekunowie z dziećmi oraz uczniowie przestrzegają aktualnych przepisów prawa dotyczących zachowania w przestrzeni publicznej.
    • Opiekunowie uczniów odprowadzają podopiecznych do wejścia do szkoły, zachowując następujące zasady:

            a) 1 opiekun z dzieckiem/dziećmi,

            b) dystansu od kolejnego opiekuna z dzieckiem/dziećmi min. 1,5 m,

            c) dystansu od pracowników szkoły min. 1,5 m,

    • Jeżeli pracownik szkoły zaobserwuje u ucznia objawy mogące wskazywać na infekcję dróg oddechowych, w tym w szczególności gorączkę, kaszel, duszności należy odizolować ucznia w odrębnym pomieszczeniu lub wyznaczonym miejscu, zapewniając min. 2 m odległości od innych osób, i niezwłocznie powiadomić rodziców/opiekunów o konieczności odebrania ucznia ze szkoły (rekomendowany własny środek transportu).
    • Obowiązują ogólne zasady higieny: dezynfekcja rąk podczas wejścia do szkoły, częste mycie rąk, ochrona podczas kichania i kaszlu oraz unikanie dotykania oczu, nosa i ust.
    • Dzieci do szóstego roku życia nie dezynfekują rąk płynem, jedynie myją ręce ciepłą wodą z mydłem.
    • Uczniowie przebywający na terenie szkoły muszą unikać gromadzenia się i ścisku oraz starać się zachować dystans od innych osób – w szczególności w częściach wspólnych, bibliotece, WC, stołówce szkolnej, na świetlicy.
    • Uczeń posiada własne przybory i podręczniki, które w czasie zajęć mogą znajdować się na stoliku szkolnym ucznia, w tornistrze, plecaku lub we własnej szafce. Uczniowie nie powinni wymieniać się przyborami szkolnymi między sobą.
    • Uczeń nie może wnosić do budynku szkoły przedmiotów, które nie są niezbędne do zajęć, w których uczeń bierze udział.
    • Wszyscy uczniowie zostają przypisani do sal lekcyjnych i w nich realizują zajęcia, oprócz informatyki i wychowania fizycznego:
    • W okresie epidemii kontakt z rodzicami/opiekunami prawnymi odbywa się głównie za pomocą środków komunikacji na odległość – telefon, e-mail, e-dziennik. W przypadku funkcjonowania szkoły w wariancie C (kształcenie zdalne) jest to jedyny sposób komunikacji z nauczycielami prowadzącymi zajęcia z uczniem.
    • Rodzic/opiekun prawny na spotkanie bezpośrednie, rozmowę umawia się z nauczycielem za pomocą środków komunikacji na odległość – telefon, e-mail, e-dziennik. W bezpośrednim kontakcie z nauczycielem rodzic ma obowiązek założyć́ osłonę ust i nosa oraz zachować́ dystans wynoszący min. 1,5 metra. Spotkanie odbywa się w miejscu zapewniającym utrzymanie dystansu między rozmówcami, ale również innymi osobami, które mogą przebywać w tym samym pomieszczeniu co rozmówcy. Spotkanie, rozmowa nie może się odbywać podczas przerwy, kiedy nauczyciel pełni dyżur.
    • W szczególnych przypadkach rodzic/opiekun prawny może odbyć spotkanie ad hoc z nauczycielem za jego zgodą i wiedzą na terenie szkoły bez konieczności wcześniejszego umawiania się, z zachowaniem reżimu sanitarnego i dystansu społecznego.

    Wchodząc na teren szkoły, rodzic/prawny opiekun zobowiązany jest zdezynfekować ręce płynem dezynfekcyjnym lub pozostać w rękawiczkach ochronnych oraz zgłasza pracownikowi szkoły spotkanie z nauczycielem, podając swoje dane (imię i nazwisko) oraz nazwisko nauczyciela, z którym jest umówiony.

    Organizacja zajęć w Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczkowie

  • Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 - informacje wstępne

    Szanowni Rodzice, Opiekunowie, Uczniowie.

    Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami zajęcia w roku szkolnym 2020/2021 rozpoczniemy dla wszystkich klas stacjonarnie.

    Biorąc pod uwagę liczbę uczniów w szkole i w klasach przedstawiamy PROPOZYCJĘ rozkładu lekcji i przerw w SP w Mroczkowie od dn. 01.09.2020 na okres pandemii (nie będzie stosowany sygnał dźwiękowy oznaczający rozpoczęcie lub zakończenie lekcji):

    INFORMACJE DODATKOWE:

     Sale lekcyjne będą przyporządkowane do klasy tzn. wszystkie lekcje (oprócz w-f i informatyki) są prowadzone w jednej niżej podanej sali:

    PARTER

    ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

    Sala nr 2

     

    KLASY I – III

    Sala nr 1 –  Klasa 1

    Sala nr 3 –  Klasa 3

    Sala nr 5 –  Klasa 2

     

    PIĘTRO

    Sala nr 21 -  Klasa 4

    Sala nr 22 -  Klasa 5

    Sala nr 23 -  Klasa 6

    Sala nr 27 -  Klasa 7

    Sala nr 25 – Klasa 8

     

    KRYTERIA NABORU DO GRUPY ŚWIETLICOWEJ

     

    • uczniowie, których obydwoje rodzice /opiekunowie pracują zawodowo (wymagane zaświadczenie),
    • Pierwszeństwo mają uczniowie klas I-III
    • Wychowankowie oddziału „0” nie są objęci opieka świetlicowa.

    Wszelkie uwagi prosimy kierować na mail szkolny: mroczkowsp@wp.pl

    Wykaz godzinowy realizacji zajęć lekcyjnych w poszczególnych klasach

    Oddział zerowy rozpoczyna realizację zajęć codziennie od godziny 9.00

  • Terminy egzaminu ósmoklasisty w roku 2021

    język polski – 25 maja 2021 r. (wtorek) – godz. 9:00

    matematyka – 26 maja 2021 r. (środa) – godz. 9:00

    język obcy nowożytny – 27 maja 2021 r. (czwartek) – godz. 9:00

  • Rada organizacyjna

    Rada organizacyjna odbędzie się 31 sierpnia 2020 r. o godzinie 10.00

  • Bezpieczny powrót do szkoły

  • Zakończenie zajęć w roku szkolnym 2019/2020

    Zakończenie zajęć w roku szkolnym 2019/2020

    Informujemy, że zakończenie zajęć w roku szkolnym odbędzie się 26 czerwca na sali gimnastycznej z zachowaniem obowiązujących procedur bezpieczeństwa. 

    Grafik uroczystości:

    klasa 8 - godz. 9.00

    klasa 7 - godz. 9.30

    klasa 6 - godz. 10.00

    klasa 5 - godz. 10.30

    klasa 4 – godz. 11.00

    klasa 3 – godz. 11.30

    klasa 2 – godz. 12.00

    klasa 1 – godz. 12.30

    oddział „0”- godz. 13.00

    Udział jest dobrowolny. W przypadku braku obecności - świadectwo do odebrania w sekretariacie.

    Obowiązuje zasada: 1 uczeń - nie więcej niż 1 opiekun!

    Wszystkie osoby odbierające świadectwa mają obowiązek noszenia maseczki i rękawiczek na terenie szkoły oraz zachowywania odpowiedniej odległości.

  • Nowy termin egzaminu ósmoklasisty

    Egzamin ósmoklasisty w szkołach dla dzieci i młodzieży oraz w szkołach dla dorosłych, w których nauka kończy się w semestrze wiosennym potrwa od 16 do 18 czerwca. Termin dodatkowy odbędzie się od 7 do 9 lipca. Wyniki egzaminu ósmoklasiści poznają do 31 lipca. Szkoły otrzymają również wtedy zaświadczenia

  • Nasz Absolwent Dziekanem Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej

    Nasz Absolwent Dziekanem Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej

    Dr hab. inż. Paweł Węgierek, profesor uczelni - polski inżynier, specjalista w zakresie elektryki i elektroenergetyki. Od roku 2020 dziekan Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej. Specjalizuje się w problematyce projektowania, budowy i eksploatacji urządzeń elektrycznych ze szczególnym uwzględnieniem innowacyjnych rozwiązań technicznych służących racjonalizacji zużycia energii elektrycznej i zwiększaniu efektywności energetycznej projektowanych obiektów budowlanych.

    Paweł Węgierek urodził się 6 czerwca 1967 r. w Skarżysku - Kamiennej. Swoje dzieciństwo oraz okres wczesnej młodości spędził w miejscowości Płaczków. W latach 1974-1982 uczęszczał do Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczkowie. To właśnie tutaj stawiał swoje pierwsze kroki w dziedzinie edukacji, poznawał świat nauki, podejmował pierwsze decyzje. Szkołę podstawową ukończył z wynikiem bardzo dobrym. W latach 1982 – 1987 był uczniem Technikum Elektrycznego im. Bohaterów Września 1939 r. w Skarżysku - Kamiennej. W 1987 roku uzyskał tytuł technika elektryka oraz zdał egzamin maturalny z wynikiem bardzo dobry. W roku 1987 rozpoczął studia w Politechnice Lubelskiej na kierunku Elektrotechnika o specjalności Elektroenergetyka. 30 czerwca 1992 roku uzyskał tytuł magistra inżyniera elektryka. W 1997 roku obronił pracę doktorską zdobywając stopień naukowy doktora nauk technicznych. W 2014 roku po przedstawieniu dorobku naukowego dr inż. Paweł Węgierek zostaje doktorem habilitowanym nauk technicznych.

    Profesor Paweł Węgierek od 1992 roku jest pracownikiem badawczo-dydaktycznym Politechniki Lubelskiej, zatrudnionym odpowiednio na stanowiskach: asystenta (1992-1997), adiunkta (1997-2015), profesora nadzwyczajnego (2015-2019) i profesora uczelni (2019-obecnie).

    Aktualny dorobek naukowy obejmuje 179 pozycji, w tym: 63 artykułów w czasopismach z bazy Web of Science, 1 monografia, 1 rozdział monografii, 106 referatów na konferencjach międzynarodowych i krajowych oraz 8 patentów. Zgodnie z bazą Web of Science powyższe prace były cytowane 231 razy, a indeks Hirscha wynosi 9. Za osiągnięcia naukowe wyróżniony cztery razy nagrodą II stopnia JM Rektora Politechniki Lubelskiej. W działalności dydaktycznej specjalizuje się w problematyce urządzeń elektrycznych i aparatury łączeniowej. Autor kilkunastu nowatorskich programów kształcenia, twórca kilku laboratoriów m.in.: aparatury łączeniowej, komputerowego wspomagania projektowania, innowacyjnych technik pomiarowych.  W 2014 odznaczony medalem Ministra Edukacji Narodowej.

    Naszemu absolwentowi życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, a obecnych uczniów i wychowanków zachęcamy do pójścia w ślady dr hab. inż. Pawła Węgierka.

    Informację o losach naszego absolwenta przekazała Pani Anna Pytka. Serdecznie dziękujemy. 

  • ZASADY PRZYJMOWANIA I ZWROTÓW MATERIAŁÓW BIBLIOTECZNYCH

    Biblioteka informuje

    Okres kwarantanny dla książek i innych materiałów przechowywanych w bibliotekach:

    • na powierzchniach plastikowych (np. okładki książek, płyty itp.) wirus jest aktywny
      do 72 godzin (trzy doby);
    • tektura i papier –wirus jest aktywny do 24 godzin (jedna doba).
    1. Kwarantannie podlegają wszystkie materiały biblioteczne zwracane do placówki
    2. Ograniczony zostaje dostęp do czytelni oraz do księgozbioru głównego biblioteki
      w terminie od 08.06 do 25.06.2020. W tym okresie możliwy jest zwrot materiałów bibliotecznych
    3. Czytelniku przynieś wypożyczone książki, lektury i podręczniki według następującego harmonogramu

                      Klasa          Data               Godziny

                      0 – 1           22.06                9 – 12

                       2-3             19.06                9 – 12

                       4-5             23.06                9 – 12

                       6-7             24.06                9 – 12

                        8               19.06                9 – 12

     

    ZASADY ZWROTU KSIĄŻERK I PODRĘCZNIKÓW:

    1. Sprawdź przesłane w pliku word numery podręczników i książek wypożyczonych z biblioteki.
    2. Wyślij informację zwrotną do Pani Magdaleny Szmalec ( wiadomość prywatna w aplikacji messenger) potwierdzającą zgodność numerów wypożyczonych książek i podręczników.
    3. Przygotuj wcześniej podręczniki według podanego schematu działań:
    • usuń zapisane ołówkiem notatki,
    • zwrócić uwagę na czystość i estetykę książki,
    • wyprostuj pogięte kartki,
    • sklej rozdarcia.
    1. Zapakuj wszystkie podręczniki i książki w tekturową torbę ( tą , w której otrzymaliście podręczniki na początku roku szkolnego lub inną torbę papierową lub prezentową).
    2. Dołącz kartkę do torby z imieniem i nazwiskiem oraz numerami podręczników  i książek , które spakowałeś do torby.
    3. Przyjdź w wyznaczonym czasie do biblioteki
    4. Zachowaj szczególna ostrożność; zabezpiecz się w maseczkę.
    5. Podczas oczekiwana zachowaj szczególną ostrożność i bezpieczny dystans 1,5m.
    6. Torbę z książkami i podręcznikami zostaw w przedsionku szkoły.

     

    Podręczniki  i książki mogą być zwracane tylko w kompletach, właściwie przygotowane i opisane!

     

    Proszę o terminowe oddanie podręczników  i książek w wyżej wymienionych terminach!!

  • Szanowni Rodzice

    Informujemy że od 1 czerwca br. na terenie szkoły będą odbywać się konsultacje indywidualne lub w małych grupach ze wszystkich przedmiotów dla uczniów klasy IV – VIII .

    Udział w tych zajęciach biorą uczniowie po wyrażeniu zgody przez rodziców i zgłoszeniu do wychowawcy klasy lub sekretariatu szkoły.

    Komunikat dla Rodzica:

    • Drogi rodzicu zapoznaj się z „Procedurami bezpieczeństwa..” obowiązującymi w szkole/są dostępne na stronie internetowej szkoły/.
    • Przed wysłaniem dziecka do szkoły obowiązkowo wypełnij i dostarcz do szkoły oświadczenie rodziców oraz deklarację rodzica – załączniki w/w procedur dostępny na stronie internetowej szkoły.
    • Przyprowadź do szkoły dziecko zdrowe – bez objawów chorobowych, nie wchodź na teren szkoły, dziecko zostanie odebrane przez pracownika szkoły przy wejściu głównym do budynku.
    • Zezwól na zmierzenie mu temperatury.
    • Przekaż dyrektorowi lub wychowawcy informacje o stanie zdrowia dziecka, które są istotne.
    • Wyjaśnij dziecku, aby nie zabierało do szkoły zabawek i niepotrzebnych przedmiotów.
    • Zadbaj o to, by dziecko było dobrze przygotowane do powrotu do szkoły (zaopatrz go w niezbędne przybory szkolne: długopisy, ołówki, kredki, klej, nożyczki, gumkę).
    • Regularnie przypominaj dziecku o podstawowych zasadach higieny. Podkreśl, że powinno unikać dotykania oczu, nosa i ust, często myć ręce wodą z mydłem i nie podawać ręki na przywitanie.
    • Zwróć uwagę na odpowiedni sposób zasłaniania twarzy podczas kichania czy kasłania.
    • Pamiętaj, że Ty także powinieneś je stosować, bo dziecko uczy się przez obserwację dobrego przykładu.
  • Dzień Dziecka

    Kochane dzieci.

    W dniu Waszego święta nauczyciele, wychowawcy i wszyscy pracownicy szkoły życzą Wam samych radosnych chwil, wielu dobrych przyjaciół, zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń.

  • Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

    Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

    Drodzy Rodzice i Uczniowie.

    Poniżej prezentujemy harmonogram elektronicznego naboru na rok szkolny 2020/2021 do szkół ponadpodstawowych dla młodzieży, dla których powiat skarżyski jest organem prowadzącym oraz najważniejsze terminy rekrutacji 2020/2021.

    Prosimy o zapoznanie się z zawartymi w nich informacjami. Kandydaci pełne regulaminy rekrutacji, oferty szkół  dostępne mają na stronie https://swietokrzyskie.edu.com.pl/kandydat

    Jednocześnie informujemy, iż na w/w stronie firma Vulcan  9 czerwca 2020 roku o godz. 14.00 zaprasza wszystkich zainteresowanych ósmoklasistów na pokaz on-line obsługi systemu naboru elektronicznego przez kandydata.

  • Dodatkowe dni wolne od zajęć edukacyjnych

    Dodatkowe dni wolne od zajęć edukacyjnych

    UWAGA RODZICE I UCZNIOWIE

    Informuję, że zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami DODATKOWE DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH zostały wyznaczone:

    01 czerwca 2020 r. - Dzień Dziecka

    12 czerwca 2020 r. - piątek po Bożym Ciele

    16,17,18 czerwca 2020 r. - Egzamin klasy VIII

    W tych dniach nie będą prowadzone zajęcia zdalnego nauczania we wszystkich klasach. 

    Dyrektor  szkoły

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Mroczkowie
    Szkoła Podstawowa w Mroczkowie, 26-120 Bliżyn
  • (41)2541011
    fax (41)2541301
    e-mail mroczkowsp@wp.pl

Galeria zdjęć

liczba odwiedzin: 798846

Mapa