100 lecie szkoły

Przyjaciele SP w Mroczkowie

Drodzy_Przyjaciele_SP_w_Mroczkowie.pdf

Szanowni Państwo !

W bieżącym roku szkolnym Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Mroczkowie obchodzi jubileusz 100-lecia swojej działalności. W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową w organizacji tego święta.

W zamian za okazane wsparcie możemy zaoferować umieszczenie podziękowania dla  Państwa firmy w:

• certyfikacie z podziękowaniem,
  • wpisie na naszą stronę internetową (nazwisko/logo) pod tytułem „Przyjaciel szkoły”,
  • podziękowaniu wygłoszonym w trakcie uroczystości.

Oferujemy również możliwość wykorzystania logo Państwa firmy w materiałach jubileuszowych z tytułem „sponsor” oraz informację w mediach lokalnych oraz na portalach internetowych.

Jesteśmy otwarci na inne sposoby promocji.

Szanowni Państwo! Możecie skorzystać z niepowtarzalnej okazji i włączyć się w tę niecodzienną inicjatywę, jaką jest jubileusz 100 – lecia powstania naszej szkoły. W jego realizację wkładamy własne siły i środki, lecz ze względu na spodziewaną dużą liczbę uczestników oraz znaczne wydatki gorąco liczymy na Państwa wsparcie, wierząc, że dla Was będzie to wspaniała promocja i reklama.

Otrzymane środki przeznaczymy na:

• wydanie folderów jubileuszowych,
  • druk zaproszeń, dyplomów,
  • zakup upominków okolicznościowych,
  • wzniesienie postumentu okolicznościowego,
  • zorganizowanie wystaw jubileuszowych.

Wierzymy, że pomoc Państwa umożliwi zrealizowanie zamierzonych inicjatyw i będzie wkładem w rozwój i edukację następnych pokoleń. Bliższe informacje na temat Jubileuszu można uzyskać w sekretariacie szkoły pod numerem tel. (41) 2541011, jak również na stronie internetowej https://mroczkowsp.edupage.org  w zakładce Jubileusz. Wszelkie pytania można kierować również pod adres e- mail: mroczkowsp@wp.pl

Mając nadzieję na Państwa przychylną reakcję na nasz apel, podajemy numer konta, na które można dokonywać wpłaty:

Bank Spółdzielczy w  Suchedniowie o Bliżyn

Szkoła Podstawowa w Mroczkowie; Mroczków 25; 26-120 Bliżyn

nr rachunku bankowego: 46 8520 0007 2004 2000 9211 0005 z dopiskiem „Jubileusz”.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej

im. Wojska Polskiego w Mroczkowie